E-ticaretin en hızlıları ECHO Summit’te bir araya geliyor…

Marketing Türkiye ve Deloitte iş birliğinde bu yıl üçüncü kez gerçekleştirilecek olan ECHO Summit, e-ticaret sektörüne hizmet eden birçok yerli ve global markayı aynı sahnede buluşturmaya hazırlanıyor. 20-21 Ocak tarihlerinde “Rapid Commerce” ana temasıyla düzenlenecek zirve, farklı sektörlerden konusunda uzman markaların ve T.C. Ticaret Bakanlığı, TÜBİSAD, TÜRKONFED ve Etid’in desteğiyle dopdolu bir içerikle geliyor. Online olarak gerçekleşecek zirve, tüm izleyicilere açık olarak Marketing Türkiye web sitesiyle YouTube, Twitter ve Facebook hesaplarından canlı olarak yayınlanacak.

Türkiye’nin en büyük ve en kapsamlı e-ticaret zirvesi olma özelliği taşıyan ECHO (e-Commerce Head Organization) Summit, 20-21 Ocak 2021 tarihlerinde online olarak düzenlenecek. “Rapid Commerce” temasını sahiplenen zirve; sektördeki son gelişmeleri, ilham veren çalışmaları ve profesyonelleri 11 ana başlık altında ekrana taşıyacak. E-ticaretin en yenilikçi markanın ve sivil toplum kuruluşlarının katılımıyla gerçekleşecek zirvede; e-ticaret platformlarının yanı sıra gıdadan giyime, perakendeden finansa, tüketici elektroniğinden kozmetik ve lojistiğe kadar farklı birçok sektördeki e-ticaret deneyimleri konuşulacak.

ECHO Summit, Deloitte’un içerik desteğiyle tasarlanırken, dijital bankacılık uygulamalarıyla öne çıkan Yapı Kredi Bankası zirvenin ana destekçisi. T.C. Ticaret Bakanlığı, TÜBİSAD, TÜRKONFED ve Etid’in de destek verdiği zirvede BluTV, Burger King, Boyner, Evyap, Facebook, GittiGidiyor, Google, Palo Alto Networks, Papara, P&G, Sephora, Sertrans Logistics, Shopi, Tchibo, TV Ekstra ve Vestel gibi e-ticaretin usta oyuncuları birikimlerini paylaşacak. ECHO Summit’in yayın sponsorluğunu Türkiye’nin en iyi haber uygulaması seçilen ve aylık 1 milyonu aşan aktif kullanıcısı olan Bundle üstlenecek. İletişim destekçileri arasında Karnaval, HÂUS İstanbul, FM Data İletişim Danışmanlığı ve Sistem 9 da yer alıyor.

İki gün sürecek zirvenin moderatörleri ise Deloitte Danışmanlık Lideri Hakan Göl, Deloitte Digital Şirket Ortağı Özlem Yanmaz, Deloitte Siber Risk Hizmetleri Lideri Uğur Kağan Dinçsoy, Deloitte Danışmanlık Kıdemli Müdürü Fatih Taşkın, Deloitte Danışmanlık Müdürü Gizem Saydan ve Deloitte Danışmanlık Müdürü Bahar Bağatar olacak….

20-21 Ocak tarihlerinde online olarak gerçekleşecek zirve, tüm izleyicilere açık olarak Marketing Türkiye web sitesiyle YouTube, Twitter ve Facebook hesaplarından canlı olarak yayınlanacak.

ECHO Summit’te neler konuşulacak?

1. Rapid Commerce
2. Consumer Shift
3. Customer Acquisition
4. Content Marketing
5. Customer Retention
6. Innovation
7. Dijitalleşmede Öncü Olanlar
8. Yeni Nesil Perakende
9. Güncel Lojistik Çözümleri
10. Veri Güvenliği
11. E-ihracat

E-ticaretin en iyileri ödüllerine kavuşuyor

Zirvenin sonunda; halk oylamasıyla belirlenen, müşterilerine değer veren ve onlara en iyi alışveriş deneyimini yaşatan e-ticaret platformları açıklanarak, ECHO Awards’de ödüllerine kavuşacak. Jürisinin halk olduğu oylamada, 38 kategoride en başarılı e-ticaret siteleri belirlenecek. Süreç bazlı değerlendirmedeyse; kullanım kolaylığı, estetik tasarım, ürün çeşitliliği gibi süreçlerdeki başarılarıyla öne çıkan marka ve platformlar ödüllendirilecek.