Ticaret Bakanlığı’ndan CNR Ambalaj’a Dev Destek

Üreticileri, tedarikçileri, toptancıları ve alıcıları aynı çatı altında buluşturan CNR Ambalaj Özel Bölümü, Ticaret Bakanlığı‘nın desteği ile CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi‘nde düzenlenecek. Bakanlığın, “Sektörel Nitelikli Uluslararası Yurt içi Fuarların Desteklenmesine İlişkin 2014/4 sayılı Karar” kapsamında desteklediği CNR Ambalaj Özel Bölümü’nün katılımcıları, yer kirası ve stant maliyetleri için ödenen fatura tutarının 82.000 TL ye kadar olan kısmının %50’sini geri alabilecekler.

Gıda işleme ve ambalaj sanayi için bu yıl düzenlenecek tek ticaret platformu olan CNR Ambalaj Özel Bölümü, “CNR Food İstanbul” ve “Bayim Olur Musun?” ile eş zamanlı düzenlenecek. 25 – 28 Kasım tarihleri arasında organize edilecek olan bu dev sektör buluşmasında, gıda işleme, ambalaj ve paketleme sektörünün tüm yenilik ve teknolojileri sergilenecek.
 
 

CNR Ambalaj Özel Bölümü, iç piyasanın yanı sıra başta Türkiye’nin yakın coğrafyası olmak üzere Avrupa, Kuzey Afrika, Orta Doğu, Uzak Doğu ve Bağımsız Devletler Topluluğu’ndan sektör alıcılarını misafir edecek.