SOCIAL MEDIA AWARDS TURKEY 2020 ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU!

Türkiye’nin en kapsamlı ve veriye dayalı sosyal medya ödülleri Social Media Awards Turkey 2020 kazananları belli oldu. Marka ve ajansların sosyal medya performanslarını objektif veriler ve saygın jüri üyelerinin görüşleriyle değerlendiren yarışmada kazananlar 21 Ekim günü online olarak canlı yayında düzenlenen törenle ödüllerine kavuştu.

SOSYAL MEDYANIN YILDIZLAR GEÇİDİ… Tarkan, Haluk Levent, Beren Saat, Cem Yılmaz, Gülse Birsel, Burak Altındağ ve Serenay Sarıkaya gibi birçok ünlü isim ve sosyal medya fenomeninin ödüle layık görüldüğü gecede Grand Prix-Veri Ödülleri Netflix’in olurken, Grand Prix-Jüri Ödülleri sahibi GMag ve Havas İstanbul’un hayata geçirdiği “GMag-Özel Günler İletişimi” adlı çalışma oldu. En İyi Case Video Ödülü ise Turkcell ve TBWA/İstanbul’un hayata geçirdiği “fizy Musical Font” adlı projeye verildi.
 
ÖDÜLLER ONLINE CANLI YAYINDA VERİLDİ! BoomSonar ve Marketing Türkiye iş birliği ile hayata geçirilen ve pandemi koşulları sebebiyle online olarak canlı yayında gerçekleşen törene sektörün önde gelen marka ve ajans temsilcilerinin yanı sıra, Social Media Awards Turkey jüri üyeleri, dernek başkanları canlı yayına bağlanarak katılım gösterdi. Ayrıca yarışmada 22 ayrı kategoride sosyal medyayı en iyi kullanan ünlüler ve fenomenler de ödüllendirildi. Social Media Awards Turkey 2020 tüm kazananlar listesine www.socialmediaawardsturkey.com adresinden ulaşabilirsiniz.