Örümcek Stand Nedir?

Örümcek Stand Nedir?

Alüminyum profil mekanizma, plastik parça ve manyetik malzemelerden oluşturulmuş, portatif, taşınabilir ve kurulumu son derece kolay bir sergileme ürünüdür. Örümcek stand sergileme ürünleri, panellerin yan yana eklenmesiyle, farklı şekillerde ve istenilen genişlikte yapılabilmektedir. Defalarca kullanılabilir, yüzey baskısı değiştirilebilir ve farklı fuar, sergi, kongre ve diğer etkinliklerde kullanılabilir.


Örümcek standlarımızı baskılı veya baskısız olarak satın alabilirsiniz. Ancak baskısız olarak almanız durumunda baskılarını ve montajını, daha önce örümcek stand baskısı ve kurulumunu yapmış, tecrübeli ve profesyonel reklam firmalarına yaptırmayı tercih etmelisiniz. Örümcek Stand kurulumu son derece basittir. Herhangi bir teknik bilgiyi gerek duyulmaz. Herhangi bir el aleti kullanılmadan kurulabilir. Kurulum süresi 5-10 dakikadır.

Örümcek stand (popup display) sistemleri, fuar ve sergileme alanları için, kolay kurulup toplanabilen pratik sergileme sistemleridir. Sergi, fuar, konferans ve sunumlarınız için mükemmel bir görsel araçtır. Örümcek standlar, görseli dik konumda tutabilmek için sağlam, manyetik, kilitlenebilir bir iskelet sistemi kullanır.

Örümcek stand sistemleri 2 panel, 3 panel, 4 panel, 5 panel ve 6 panel şeklinde 180 cm’den 500 cm’ye kadar farklı boyutlarda yapılır ve kuracağınız alana görsel açıdan mükemmel uyum sağlar.

  • Taşınabilir, geniş görsel alanı olan mükemmel bir stand sistemidir.
  • Alüminyum konstrüksiyon ve sert plastikten aksamlardan oluşur. 
  • Defalarca kurup kaldırabilirsiniz. Yüzey baskısını değiştirebilirsiniz.
  • Yüksek kalite iç mekan baskılıdır. Mat veya parlak laminasyonla şık bir görüntü sağlanır.
  • Örümcek stand sistemlerini mekanınızın boyutuna göre istediğiniz ölçülerde yapılabilir.